Vragen? Hulp nodig? Bel ons:
024 - 649 50 00

HomeMedewerkers

Medewerkers

Onze medewerkers staan voor u klaar:

Bart Oosterhout

Bart Oosterhout

Financieel adviseur particulier
b.oosterhout@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495009
Bij Bijmans sinds 2000

Diana Tax

Diana Tax

Binnendienst verzekeringen particulier
d.tax@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495008
Bij Bijmans sinds 1999

Ellen Spanjaards

Schadebehandelaar
e.spanjaards@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495024
Bij Bijmans sinds 2016

Femke van Workum

Binnendienst verzekeringen particulier
f.v.workum@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495020
Bij Bijmans sinds 2016

Frits Janssen FFP REP

Gecertificeerd Financieel Planner en Estate Planner
f.janssen@hypotheekshop.nl
Telefoon: 024-6495025
Bij Bijmans sinds 2017

Gerard Bijmans

Gerard Bijmans

Financiën
g.bijmans@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495006
Bij Bijmans sinds 1967

Guido Devilee

Financieel adviseur bedrijven
g.devilee@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495000
Bij Bijmans sinds 2014

Hans Bijmans

Hans Bijmans

Directeur
h.bijmans@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495007
Bij Bijmans sinds 1995

Jos Heijstee

Erkend hypotheekadviseur
j.heijstee@hypotheekshop.nl
Telefoon: 024-6495025
Bij Bijmans sinds 2015

Jurgen Arends

Jurgen Arends

Financieel adviseur bedrijven
j.arends@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495013
Bij Bijmans sinds 2006

Laura Brouwers

Laura Brouwers

Binnendienst verzekeringen particulier
l.brouwers@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495019
Bij Bijmans sinds 2001

Lianne Werkmann

Telefoniste/Receptioniste
l.werkmann@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495000
Bij Bijmans sinds 2016

Liesbeth Wensink

Liesbeth Wensink

Binnendienst verzekeringen particulier
l.wensink@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495011
Bij Bijmans sinds 2006

Maarten Jongkind

Schadebehandelaar
m.jongkind@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495015
Bij Bijmans sinds 2016

Marion Klaus

Marion Klaus

Erkend hypotheek adviseur
m.klaus@hypotheekshop.nl
Telefoon: 024-6495025
Bij Bijmans sinds 1989

Marion van den Broek

Marion van den Broek

Binnendienst hypotheken
m.vanden.broek@hypotheekshop.nl
Telefoon: 024-6495025
Bij Bijmans sinds 2000

Mireille de Vries

Mireille de Vries

Binnendienst verzekeringen particulier
m.d.vries@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495018
Bij Bijmans sinds 1998

Mireille Verploegen

Mireille Verploegen

Binnendienst verzekeringen zakelijk
m.verploegen@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495012
Bij Bijmans sinds 1996

Nick Derks

Verzekeringsadviseur
n.derks@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495000
Bij Bijmans sinds 2016

René Bijmans

René Bijmans

Directeur
r.bijmans@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495005
Bij Bijmans sinds 1996

Rob Willemsen

Rob Willemsen

Financieel adviseur particulier
r.willemsen@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495010
Bij Bijmans sinds 2004

Sonja Bijmans

Sonja Bijmans

Binnendienst verzekeringen zakelijk
s.bijmans@bijmans.nl
Telefoon: 024-6495012
Bij Bijmans sinds 2003

AdFizBijmans Assurantiën is aangesloten bij Adfiz:de branchevereniging
van onafhankelijke financiële intermediairs in Nederland
© 2012 | disclaimer